Odkurzacz Dyson DC52 Animal Turbine

Odkurzacz DC52 Animal Turbine. Kolor: srebrno - szary. Jedyny odkurzacz: - bez konserwacji filtrów - bez kupna worków - bez utraty siły ssania Cylindryczne odkurzacze z linii DC52 to najnowsze produkty firmy Dyson, które nie wymagają od użytkownika żadnej wymiany lub mycia filtrów oraz kupna worków, jednocześnie zachowując stałą siłę ssania. Innowacyjna technologia Dyson Cinetic™ sprawia, że końcówki 54 małych cyklonów drgają z wysoką częstotliwością, dzięki czemu otwory cyklonów nie zapychają się i wychwytują jeszcze więcej drobnego kurzu. Ssawka New Dual Mode Floor Tool Uniwersalna ssawka z przełącznikiem dywan - podłoga i regulacją siły ssania. Przegubowa ssawka parkietowa Do powierzchni twardych, posiada długie włosie, które nie rysuje delikatnej podłogi. Turboszczotka Posiada włókna węglowe, których zadaniem jest zbieranie drobnego kurzu z twardych powierzchni a dzięki sztywnemu nylonowemu włosiu usuwany jest głęboko osadzony brud z dywanów.

Dyson V6 Animalpro

Dyson v6AP 210672 animalpro. Kolor: fioletowy. Bezprzewodowy odkurzacz Dyson v6 animalpro. to produkt, który idealnie nadaje się do sprzątania wszystkich rodzajów podłóg bez ograniczenia długością przewodu podłączonego do kontaktu. Dzięki temu, że środek ciężkości jest umieszczony blisko rączki, odkurzanie wysoko i nisko położonych powierzchni oraz przestrzeni pomiędzy nimi jest bardzo łatwe. Urządzenie jest napędzane cyfrowym silnikiem Dyson v6, który obraca się do 110 000 razy na minutę, co powoduje, że Dyson v6 to najmocniejszy odkurzaczbezprzewodowy na rynku. Nowa bateria dostarcza 1,5 raza więcej mocy do ssawki niż jej poprzednik. Elektroszczotka Elektroszczotka o szerokości 250 mm posiada włókna węglowe, których zadaniem jest zbieranie drobnego kurzu z twardych powierzchni, sztywne nylonowe włosie usuwa głęboko osadzony brud z dywanów. Stacja dokująca montowana na ścianie służy do ładowania odkurzacza i przechowywania urządzenia wraz z akcesoriami, gdy nie są używane.

DYSON DC33C Mattress

Moc [W]: 840; Klasa energetyczna: A; Klasa skuteczności odkurzania dywanów: D; Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: A; Klasa reemisji kurzu: A; Rodzaj: Bezworkowy

Odkurzacz DYSON DC62 AnimalPro

Odkurzacz DYSON DC62 AnimalPro

Odkurzacz DYSON DC37C Allergy. Klasa energetyczna A

Odkurzacz DYSON DC37C Allergy

Odkurzacz DYSON DC52 Animal Turbine. Klasa energetyczna D

Odkurzacz DYSON DC52 Animal Turbine

Dyson Odkurzacz bezworkowy DC37C Allergy Mattres - DARMOWA DOSTAWA!!! wysyłka w 24h

Dyson Odkurzacz bezworkowy DC37C Allergy Mattres

Dyson Odkurzacz akumulatorowy v6 animalpro DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Dyson Odkurzacz akumulatorowy v6 animalpro

Dyson Odkurzacz akumulatorowy v6 absolute DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Dyson Odkurzacz akumulatorowy v6 absolute

Dyson *Odkurzacz bezprzewodowy DC45 standard DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Dyson *Odkurzacz bezprzewodowy DC45 standard
0,050 s.