Odkurzacz Dyson DC 37c Parquet

.

Odkurzacz Dyson DC52 Allergy

.

Wentylator Dyson AM06 25 cm

Wentylator chłodzący Dyson AM06 25m. Technologia Air Multiplier™ Powietrze znajdujące się wokół urządzenia jest zasysane, przetwarzane a następnie wydmuchiwane przez szczelinę 2,5mm tworząc jednolity strumień. Dzięki pierścieniowej obudowie wentylatora oraz konstrukcji w kształcie skrzydła powietrze jest dodatkowo wzmacniane. Technologia Air Multiplier™ zapewnia daleki zasięg strumienia powietrza wytwarzanego przez urządzenie. Wentylator grzejący Dyson AM05 Hot + Cool™ potrafi bardzo szybko ogrzać całe pomieszczenie, zapewnia także wydajne chłodzenie. Bezpieczeństwo Niektóre tradycyjne wentylatory posiadają szybko wirujące łopatki oraz elementy grzewcze, które muszą być zabezpieczone kratkami osłaniającymi. AM06 nie posiada ani łopatek ani widocznych elementów grzewczych. Wyłącza się automatycznie w przypadku gdy zostanie przewrócony. Wentylator może być zaprogramowany tak, aby pracował w określonych odstępach czasowych od 15 minut do 9 godzin.

Dyson V6 Standard

.

Dyson V6 Absolute

Dyson v6AB 204325 absolute. Kolor: niklowo - różowy. Bezprzewodowy odkurzacz Dyson v6 absolute to produkt, który idealnie nadaje się do sprzątania wszystkich rodzajów podłóg bez ograniczenia długością przewodu podłączonego do kontaktu. Dzięki temu, że środek ciężkości jest umieszczony blisko rączki, odkurzanie wysoko i nisko położonych powierzchni oraz przestrzeni pomiędzy nimi jest bardzo łatwe. Urządzenie jest napędzane cyfrowym silnikiem Dyson v6, który obraca się do 110 000 razy na minutę, co powoduje, że Dyson v6 to najmocniejszy odkurzaczbezprzewodowy na rynku. Nowa bateria dostarcza 1,5 raza więcej mocy do ssawki niż jej poprzednik. Elektroszczotka Direct - drive Posiada włókna węglowe, które zbierają drobny kurzu z twardych powierzchni, sztywne nylonowe włosie usuwa głęboko osadzony brud z dywanów. Ssawka posiada silniczek umieszczony wewnątrz wałka, co pozwalana jeszcze lepsze wykorzystanie powierzchni ssawki do sprzątania. Przegubowa ssawka parkietowa z regulacja siły ssania za pomocą suwaka.

Odkurzacz Dyson DC 52 allergy care

Odkurzacz Dyson DC 52 allergy care o mocy silnika 1200 W i mocy ssania 263 AW, umożliwia dokładne odkurzanie powierzchni na sucho. Odkurzacze cylindryczne Dyson Ball to jedyne odkurzacze wyposażone w przegubowy mechanizm sterujący. Punkt obrotowy zlokaliz

Odkurzacz DYSON DC37 Animal Turbine

Odkurzacz DYSON DC37 Animal Turbine

Dyson DC52 Allergy Care

Dyson DC52 Allergy Care-Dyson

Odkurzacz DYSON DC34

Odkurzacz DYSON DC34

Dyson Zestaw ssawek Home KIT 912772-04 Home Kit

Dyson Zestaw ssawek Home KIT 912772-04 Home Kit
0,035 s.